80% corona patienten hebben overgewicht
Wist u dat 80% van de coronapatiënten op de IC overgewicht heeft?
Mensen met een hoge bloeddruk, diabetes type 2 en overgewicht hebben een verhoogd risico om ziek te worden door het coronavirus.
Overgewicht leidt tot verstoringen in het lichaam (overtollige vetverdeling) en heeft een negatief effect op het immuunsysteem. Met als gevolg dat er zelfs minder goede vitamine- en mineralenopname plaatsvindt uit voeding. Hierdoor zakt je immuunsysteem.
Verantwoord afvallen is daarom aanbevolen! Samen met de diëtist kan je gezond afvallen zonder je immuunsysteem te verlagen. Zelf aan de slag gaan met crashdiëten is zeer gevaarlijk! Je lichaam ziet crashdiëten als een stressvolle situatie en daardoor zal je weerstand enorm verlagen. Daarnaast krijg je door crashdiëten minder voedingsstoffen binnen, waardoor je weerstand nog meer van slag raakt.
Om een goede weerstand te houden, is het belangrijk dat je regelmatig eet, gevarieerd en verantwoord afvalt met de diëtist. Zij weet precies wat je wel en niet moet eten om je weerstand hoog te houden tijdens deze pittige tijden. Zorg er ook voor dat je voldoende aan beweging komt (45-60 min per dag) om gezond af te vallen.
Neem contact op met onze diëtisten
Wil je een afspraak maken met onze diëtisten voor een persoonlijk behandelplan op maat? Neem dan contact met ons op door te bellen naar 085 7500 050. Je kunt ook een e-mail sturen naar afspraken@samen-sterk.com of ons contactformulier invullen.
Afspraak maken
Vul het formulier in zodat de praktijkassistent u kan terugbellen voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek